Burgemeesters Commandeurlaan 2c -1687 BH Wognum

0229 - 591265

info@financieelcentrumwestfriesland.nl

Het Raadhuis FD

Het Raadhuis Financiële Diensten is onder andere gespecialiseerd in de volgende diensten:

R

Particuliere verzekeringen

R

Zakelijke verzekeringen

R

Vermogen en pensioenen

RegioBank

FCW is Zelfstandig Adviseur van de RegioBank en is onder andere gespecialiseerd in de volgende diensten:

R

Sparen en Betalen

R

Hypotheken

R

Bedrijfshypotheek

RAK Haakma

Het Regionaal Administratie Kantoor is onder andere gespecialiseerd in de volgende diensten:

R

Aangifte particulieren

R

Aangifte bedrijven

R

Bedrijfsadvies

Maak kennis met onze financieel adviseurs

Robbert oud

Robbert oud

Het Raadhuis FD

E-mail: robbert@hetraadhuisfd.nl
Telefoon: 0229-591265

Dianca de Wit

Dianca de Wit

Het Raadhuis FD

E-mail: dianca@hetraadhuisfd.nl
Telefoon: 0229-591265

Robbert oud

Robbert oud

Het Raadhuis FD

E-mail: robbert@hetraadhuisfd.nl
Telefoon: 0229-591265

Marjan Beemster - Neefjes

Marjan Beemster - Neefjes

RAK Haakma

E-mail:m.beemster-neefjes@rakhaakma.nl
Telefoon: 0229-591265

Dianca de Wit

Dianca de Wit

Het Raadhuis FD

E-mail: dianca@hetraadhuisfd.nl
Telefoon: 0229-591265

Mark Beemster

Mark Beemster

RAK

E-mail: m.beemster@rakhaakma.nl
Telefoon: 0229-591265

Erik Ruiter

Erik Ruiter

RAK Haakma

E-mail:
e.ruiter@rakhaakma.nl
Telefoon: 0229-591265

Sip Haakma

Sip Haakma

RAK Haakma

E-mail: s.haakma@rakhaakma.nl 
Telefoon: 0229-591265

Marjan Beemster - Neefjes

Marjan Beemster - Neefjes

RAK Haakma

E-mail:m.beemster-neefjes@rakhaakma.nl
Telefoon: 0229-591265

Kom langs op ons kantoor in Wognum

w

Gratis adviesgesprek

Onze Adviseurs helpen u graag met het kiezen van de producten die bij u passen. U bent altijd welkom voor een vraag of een goed advies.

Kom langs of maak een afspraak

Breng een bezoek aan ons kantoor op de Burgemeesters Commandeurlaan 2C in Wognum of maak een afspraak voor een vrijblijvend adviesgesprek.

Alle kennis onder één dak

Financieel Centrum West-Friesland is de plek voor al uw financiele zaken. Of u nu komt voor een nieuwe hypotheek, verzekering of financieel advies, wij hebben het in huis. 

Contactinformatie

1 + 2 =

0229 - 591265

Burgemeesters Commandeurlaan 2c

1687 BH Wognum

info@financieelcentrumwestfriesland.nl